Titles you rated
WonkaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
I've Always Liked YouRated ★ 2.5
She and Her CatRated ★ 5.0
In My End Is My BeginningRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 5.0