Titles you rated
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 1.0
Cars 2Rated ★ 1.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 1.0