Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
NotoriousRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
WarRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0