Movies
Ratings
240
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CodaRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5