Titles you rated
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
VeronicaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Black PhoneRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0