Titles you rated
UsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0