Titles you rated
ShopliftersRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
The BodyRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0