Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Long WalkRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5