Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Everybody Has SecretsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0