Series
Ratings
10
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 3.5