Titles you rated
IdentityRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 2.5
UsRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 1.5
The MenuRated ★ 3.0- InterviewRated ★ 1.5
Somewhat Cloudy Day Ahead of UsRated ★ 1.5
AnoraRated ★ 1.0- Sticky NightRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 3.0
A Distant PlaceRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
How do I kill that B?Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Annoying MotherRated ★ 3.5