Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.0
Ms. IncognitoRated ★ 1.5
It's NightRated ★ 1.0
Hyper KnifeRated ★ 1.5
King of DesertRated ★ 2.5
The Bad KidsRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 2.0
Severance Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
The DessertRated ★ 4.0- Overlap Knife, KnifeRated ★ 2.0
The Time HotelRated ★ 3.0
Treasure HuntRated ★ 3.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.5
The Black Sheep GameRated ★ 1.0