Movies
Ratings
599
First ManRated ★ 2.0
CargoRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 2.0
The NunRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
The ForeignerRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.0