Titles you rated
Il MareRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
By the StreamRated ★ 5.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
In Our DayRated ★ 3.5
Walk UpRated ★ 4.0
ToiletRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Jacquot of NantesRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
In WaterRated ★ 3.0