Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Let's Walk TogetherRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Manhattan Love StoryRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0