Movies
Ratings
52
MoanaRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
The StudentRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 0.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 0.5
Shallow HalRated ★ 0.5
There's Something About MaryRated ★ 0.5
The Big ShortRated ★ 1.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 0.5
Letters to JulietRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 1.5