Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.0
Death of a UnicornRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Made in Abyss: Wandering TwilightRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Superman: Red SonRated ★ 2.5
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 4.0
NimonaRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 4.5
HereticRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0