Titles you rated
Two MoonsRated ★ 0.5
CarrieRated ★ 3.0
The Draughtsman's ContractRated ★ 3.5
Time of the GypsiesRated ★ 5.0
The AddictionRated ★ 4.0
Dead ManRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
The Adventures of Baron MunchausenRated ★ 3.5
What Dreams May ComeRated ★ 3.5
PleasantvilleRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 3.5
GeminiRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 3.0
FreaksRated ★ 3.5
PoltergeistRated ★ 2.5