Titles you rated
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.0- The HungerRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 3.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0
SeoulmoonRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
- おせんRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.0
The King's FaceRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0