Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 1.5
Sasquatch SunsetRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5- Funky Freaky FreaksRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
Wall to WallRated ★ 0.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 1.5