Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
SignalRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5