Titles you rated
All InRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 2.0
SignRated ★ 1.5
Legal HighRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5