Series
Ratings
85
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 1.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- 대학전쟁Rated ★ 3.5
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5