Movies
Ratings
40
JokerRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0