Movies
Ratings
570
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.0
MortdecaiRated ★ 0.5
Juvenile OffenderRated ★ 2.5
RoboCop 3Rated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 0.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 2.5
MacheteRated ★ 2.5
Intimate EnemiesRated ★ 2.5
Hostel: Part IIRated ★ 1.5
Kindergarten CopRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 3.0
Fair GameRated ★ 1.5
Wolf CreekRated ★ 2.0
Heart BlackenedRated ★ 2.0
Hotel ArtemisRated ★ 3.0
RansomRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.5