Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Night FishingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5- Life of Hae-oakRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0