Movies
Ratings
304
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Jennifer's BodyRated ★ 4.5
You're NextRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Monkey ShinesRated ★ 4.0