Series
Ratings
26 Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 0.5 Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 0.5
 Twin PeaksRated ★ 4.0 Twin PeaksRated ★ 4.0
 Twin PeaksRated ★ 4.5 Twin PeaksRated ★ 4.5
 Monsters at Work Season 1Rated ★ 4.0 Monsters at Work Season 1Rated ★ 4.0
 Dug DaysRated ★ 5.0 Dug DaysRated ★ 5.0
 American Horror StoryRated ★ 3.5 American Horror StoryRated ★ 3.5
 American Horror StoryRated ★ 5.0 American Horror StoryRated ★ 5.0
 Infinite ChallengeRated ★ 5.0 Infinite ChallengeRated ★ 5.0
 Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.0 Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.0
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
 Stranger ThingsRated ★ 5.0 Stranger ThingsRated ★ 5.0
 Stranger ThingsRated ★ 5.0 Stranger ThingsRated ★ 5.0
 Stranger ThingsRated ★ 5.0 Stranger ThingsRated ★ 5.0
- The Secret Life of DogsRated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 3.5 SherlockRated ★ 3.5
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
 Santa Clarita DietRated ★ 4.5 Santa Clarita DietRated ★ 4.5
 Orange Is the New BlackRated ★ 4.0 Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
 Orange Is the New BlackRated ★ 4.0 Orange Is the New BlackRated ★ 4.0