Titles you rated
Man of SteelRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
AlliedRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Scary MovieRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5