Movies
Ratings
94- No Other ChoiceRated ★ 1.5
- Holy MotorsRated ★ 4.5
- Perfect BlueRated ★ 3.5
- Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
- Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
- Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
- Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
- Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
- Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
- Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
- AtonementRated ★ 5.0
- 28 Days LaterRated ★ 3.0
- Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
- BumblebeeRated ★ 3.5
- Night FishingRated ★ 3.0
- The Swan Song of Fedor OzerovRated ★ 4.0
- Afternoons of SolitudeRated ★ 4.0
- ArrivalRated ★ 3.0
- AkiraRated ★ 3.0
- AvatarRated ★ 4.0