Movies
Ratings
127
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0