Movies
Ratings
47
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0