Movies
Ratings
31
August RushRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
ChefRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5