Titles you rated
ElysiumRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0