Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0