Series
Ratings
163
As You Stood ByRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0