Titles you rated
MinariRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 1.5
SoulRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
No Time to DieRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 5.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5