Series
Ratings
112
Serial Experiments LainRated ★ 5.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
The History of the Seattle MarinersRated ★ 5.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 1.0
Spawn Season 3Rated ★ 5.0
Too Old to Die YoungRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Spawn Season 2Rated ★ 5.0
Spawn Season 1Rated ★ 5.0
Berlin AlexanderplatzRated ★ 5.0- Malice@DollRated ★ 4.0
Drake & JoshRated ★ 3.0
Drake & JoshRated ★ 3.0
Drake & JoshRated ★ 4.0
Drake & JoshRated ★ 3.0- The Suite Life of Zack & Cody Season 1Rated ★ 3.0
The Suite Life of Zack & Cody Season 2Rated ★ 3.0
The Suite Life of Zack & Cody Season 3Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0