Titles you rated
Blades of BloodRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Detroit Metal CityRated ★ 2.0
TroyRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
Hong Gil DongRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0- OceansRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 4.0
How To Top My WifeRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0