Titles you rated
The DealRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 2.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0