Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 1.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.0