Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Brave Bang Bravern!Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
Code Geass: Rozé of the RecaptureRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0