Titles you rated
SupermanRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
CodaRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 1.5
WickedRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0