Titles you rated
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 4.0
Divorced Singles Season 4Rated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5