Movies
Ratings
34
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0