Titles you rated
- Les MisérablesRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 1.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 1.5- DoctorRated ★ 1.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5