Series
Ratings
106
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
EchoRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5