Series
Ratings
51
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0