Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
RampantRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0