Titles you rated
Balls of FuryRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 1.0
HairsprayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Family MattersRated ★ 1.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 1.0
The LadykillersRated ★ 1.0
Love FictionRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 5.0
The DoorsRated ★ 1.0
MRated ★ 1.0
KickboxerRated ★ 1.0
Sleeping BeautyRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
GloveRated ★ 5.0